TOMSON
ul. Arkuszowa 135
01-934 Warszawa
tel: +48 514 343 791
biuro@zwalczanieowadow.pl

Dezynsekcja

( KARALUCHY, PRUSAKI, MRÓWKI, RYBIKI, PLUSKWY, I INNE )

Dezynsekcja - zabieg polegający na zwalczaniu za pomocą środków biologicznych, chemicznych lub mechanicznych szkodników zaliczanych do insektów.

WALCZYMI Z TAKIMI OWADAMI JAK:

prusaki,pluskwy,karaluchy,

mrówki, wszy

pchły, rybiki cukrowe.

Zajmujemy się zwalczaniem karaluchów w:

- mieszkaniach,

- domach jednorodzinnych,

- szpitalach,

- restauracjach,

- przedszkolach,

- żłobkach, itp.

Przy zwalczaniu uciążliwych owadów wykorzystujemy tylko wysokiej jakości, certyfikowane oraz sprawdzone środki chemiczne, nazywane inaczej insektycydami. W ograniczonym stopniu używamy również metod mechanicznej i biologicznej.

Wszystkie zabiegi z zakresu dezynsekcji są objęte 3 MIESIĘCZNĄ GWARANCJĄ*. W przypadku, gdy po upływie 2 tygodni od momentu wykonania w/w. zabiegu insekty znów się pojawią, przeprowadzamy następną dezynsekcję w ramach reklamacji.

NIEZASTOSOWANIE SIĘ DO NASZYCH ZALECEŃ, KTÓRE W KAŻDYM MIESZKANIU MÓWIONE SA IDYWIDUALNIE DLA KAŻDEGO KLIENTA NIE OBEJMUJĄ REKLAMACJI

* W Przypadku zabiegu przeciwko pluskwom gwarancja udzielana jest po wykonaniu 3 oprysku.

Pluskwa domowa jak wiadomo jest owadem bardzo uciążliwym. Jej eliminacja z całą pewnością nie należy do prostych czynnosći. Szkodniki te zazwyczaj są ukryte w głębokich kryjówkach i nie sposób jest je wyciągnąć przy pomocy zwykłego odkurzacza. Wiele osób zastanawia się, jak znaleźć pluskwy i co właściwie świadczy o ich występowaniu. W przypadku dużej aktywności tych szkodników charakterystyczny jest mdły zapach (kolendry, migdałów), jednak naszą uwagę powinny też zwrócić ślady larw, jaj, martwe osobniki, a nawet oznaki ukąszeń na skórze. Warto wiedzieć, że owady te ze względu na swój płaski kształt ciała są w stanie schować się praktycznie wszędzie. W celu osiągnięcia całkowitego sukcesu niezbędne jest przeprowadzenie kilku zabiegów dezynsekcyjnych. Kluczowe jest zachowanie cykliczności oraz odpowiedniej rotacji insektycydów. Pluskwy cechują się silną chemioodpornością. Do zabiegów stosuje się środki kontaktowo-pokarmowe, działanie owadobójcze następuje w wyniku spożycia preparatu przez owady ale również na skutek kontaktu insektów z powierzchnią na którą był naniesiony środek. Odpluskiwanie niniejszą metodą pozwola na późniejsze bezpieczne przebywanie w danym pomieszczeniu, tuż po wyschnięciu preparatu i gruntownym przewietrzeniu.

Zajmujemy się również:

- skutecznym tępieniem karaluchów, które są szczególnie groźnymi szkodnikami, gdyż przenoszą zarazki gruźlicy, tyfusu oraz larwy nicieni.

- Prusaki i karaluchy zwane karaczanami, pochodzą prawdopodobnie z okolic Azji. Zostały rozprzestrzenione po całym świecie przez ludzi za sprawą podróży oraz w transporcie z produktami. Proponujemy bezpieczne i efektywne zwalczanie karaczanów metodami chemicznymi, polegającymi na aplikacji odpowiednich środków owadobójczych.

Zwalczanie pluskwy domowej i owadów czy tępienie karaluchów przeprowadzamy wyłącznie przy użyciu sprawdzonych i bezpiecznych metod. Do zabiegów wykorzystujemy wysokiej jakości preparaty owadobójcze, które zostały dopuszczone do obrotu na polskim rynku przez Ministra Zdrowia. Działamy profesjonalnie, precyzyjnie i terminowo, starając się zmniejszyć wszelkie niedogodności do minimum całkowitego sukcesu niezbędne jest przeprowadzenie kilku zabiegów dezynsekcyjnych.

WAŻNE !!!

Po naszym zabiegu mieszkanie opuszczamy na minimum 4 godziny, po tym czasie wracamy do domu otwieramy okna - wietrzymy pomieszczenia ( wychodzimy na 2 godziny ), wracamy najlepiej nie myć pryskanych miejsc do 3 dni

W każdym mieszkaniu klient informowany jest idywidualnie o dostosowaniu się do naszych zaleceń

Każde miejsce jest inne, także nie mamy pewności w 100% jak zadziała preparat

ZAPRASZAMY !!! PRACUJEMY 7 DNI W TYGODNIU 24H

CENNIK:

PLUSKWA - do 50m2 cena 130zł / 1 zabieg

PLUSKWA - do 50m2 cena 350zł / 3 zabiegi

KARALUCHY - do 50m2 cena od 100zł

PRUSAKI - do 50m2 cena od 120zł

INNE wycena po rozmowie telefonicznej

OPRYSK CAŁEGO MIESZKANIA WRAZ Z SZAFKAMI ŁÓŻKAMI ITP - CENA 200ZŁ

Wszystkie zabiegi z zakresu dezynsekcji są objęte 3 MIESIĘCZNĄ GWARANCJĄ*.

NA TERENIE BIELANY, BEMOWO, ŻOLIBORZ, WOLA DOJAZD BEZPŁATNY

POZA WARSZAWĄ 1,50ZŁ / KM

Usługi dla klientów instytucjonalnych, wspólnot mieszkaniowych, obiektów wielkopowierzchniowych i pozostałych są wyceniane indywidualnie